Teknoloji

Forza Motorsport 7 ve Forza Motorsport Grafik Karşılaştırma Videosu

 
YouTube’daki içerik üreticisi “Cycu1”, Forza Motorsport 7 ile yeni Forza Motorsport oyunu arasında grafiksel bir karşılaştırma yaptı. Görseller halinde bizlere sunulan bu içerik, Turn10 tarafından geliştirilen yeni Forza Motorsport oyununda yapılan grafiksel değişiklikleri ve iyileştirmeleri ön plana çıkarıyor.
 
İki oyun arasında yapılan erken grafik karşılaştırması
 
 
 
Forza Motorsport 7, 2017 yılında Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Öte yandan yeni Forza Motorsport oyunu, Xbox Series X|’lerde ve PC platformlarında da yayınlanmaya hazırlanıyor. Turn10 Studios tarafından geliştirilen yeni yarış oyunu, son derece detaylı bitki örtüsü ve çevresel detaylarla karşımıza çıkmayı hedefliyor.
 
Yeni Forza Motorsport oyunu bu iyileştirmelerle birlikte geliyor ve oyunculara 10 kat daha gerçekçi detaylar sunuyor. Ayrıca oyunda onbinlerce yeni ve tamamı animasyonlu 3D izleyici yer alıyor.
 
En çok beklenen yarış oyunlarından biri olan Forza Motorsport, 10 Ekim’de geliyor. Oyun aynı zamanda PC’de DLSS 2/FSR 2.0 ve DirectStorage teknolojilerini de destekliyor.
 
İşte karşılaştırma videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu